D&P Parfüm

Tarihçesi : D&P Parfümüm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi,1999 yılında Ankara’da kurulmuştur ve halen D&P Parfümüm İthalat İhracat Sanayi ve Anonim Şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonu: Ana faaliyet konusu PARFÜM olan firmamız, “Ülkenin Parfümcüsü” kimliğine paralel olarak, yoğunlukla parfüm konusunda çalışma yapmaktadır. Halen 37 Ülkede yüzlerce mağaza ile faaliyet gösteren gurubumuzun amacı, sadece Ülkemizde değil tüm dünyada Türkiye’nin gururu olarak kendine has ve jenerik ürünleri ile kullananların vazgeçilmezi olmaktır.

Kalite Yönetim Sistemi: Kişisel bakım ürünlerinin vazgeçilmezi parfüm hakkında dünyadaki gelişmeleri yakından ve yerinde takip eden ARGE çalışanlarımız ve üretimde kalite yönetim sistemi ile çalışan upgrate uygun modern tesislerimiz sayesinde sektörün ilklerini başaran firmamız, sektördeki bütün faaliyetleri titizlikle incelemektedir. Parfümler, coğrafi ve iklimsel içerik performansı ile ilgili testlerden geçtikten sonra en üst seviyede standartlara uygun olarak tüketicilerimize sunulmaktadır.

Mağaza Standartları: D&P parfümüm markamız yurtiçi ve yurtdışında franchising sistem ile faaliyet göstermektedir. Standart bir dizaynı bulunan mağazalarımızda 400’e yakın ve sadece D&P parfümüm markalı ürünlerin satışı yapılmaktadır.

Neden D&P Parfüm: Çünkü üretimimiz, T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup, üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyularak GMP standartları ile sizlere ulaşmaktadır. Grup olarak insan sağlığına verilen önem gereği, hammadde tedariki, insan sağlığı ile ilgili denetimlerin en üst seviyede olduğu Avrupa Birliği’nden yapılmaktadır ve(IFRA) uyumludur.

Not: Bu bilgiler D&P Parfümün kendi sitesinden alınmıştır.

 

Yorum yapın